Nový showroom Digitoru: nekonečný ráj plný elektroniky

InfoTech |

Hrajete rádi počítačové hry? Plánujete koupi projektoru, zrcadlovky, herní konzole, nebo nového mobilu?

Nový showroom Digitoru: nekonečný ráj plný elektroniky(Partnerský příspěvek)

V takovém případě pro vás bude nový showroom Digitor společnosti 100MEGA hotovým rájem. Na ploše velké asi 300 m2 si můžete osahat, vyzkoušet nebo rovnou koupit stovky různých produktů - počítačů, notebooků, mobilů, tabletů, sportovních kamer atp. A nejen to…

 

…můžete si také zahrát na některé z vystavených TOP herních sestav nebo vyzkoušet profesionální hráčské monitory, klávesnice a myši. Pro milovníky dokonalého zvuku jsou tu desítky sluchátek a reproduktorových sestav. Přemýšlíte nad koupí tiskárny? Na showroomu si můžete vytisknout fotografii či dokument na různých tiskárnách a porovnat jejich kvality.

 

Na funkční projektorové rampě můžete porovnat různé technologie projekce a rozhodnout se, která je pro vás ta pravá. Na showroomu jsou dále vidění desítky technologických novinek - včetně 4K monitorů, FullHD projektorů, TANK inkoustových systémů či top zrcadlovek a různých objektivů. Opravdu je z čeho vybírat.

 

Přímo v centru Brna

Showroom Digitoru najdete prakticky v samém srdci Brna - na ulici Václavská 6. Hned vedle Mendlova náměstí, kousek od hlavního nádraží. V nejbližším okolí budovy je spousta parkovacích míst, takže pokud si hodláte koupit třeba počítačovou sestavu, můžete si pro ni klidně přijet autem. Zkrátka nepřijdete ani v případě, že cestujete MHD - hned dvě linky (tramvaje 1 a 2) staví asi 60 metrů od showroomu na zastávce Václavská.

Nejste na to sami

Jakmile vstoupíte do showroomu, máte prakticky dvě možnosti. Buďto se budete procházet a prohlížet zboží sami, nebo oslovíte některého z pracovníků a necháte si poradit. Na pobočce jsou neustále k dispozici minimálně čtyři odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem jakéhokoliv zařízení - ať už je to mobil, notebook, nebo počítač. V případě, že byste pak chtěli konzultovat konkrétní problém u konkrétního produktu, můžete si sjednat schůzku přímo s člověkem, který má dané zboží na starosti.

 

Do hodiny dostanete vše

Co vás jako zákazníky určitě potěší - na showroomu si můžete nakoupit zboží přímo, bez předchozí objednávky. Digitor tu totiž provozuje malý sklad, takže většinu vystaveného zboží vám donese do několika minut. Pokud by se náhodou stalo, že některá položka skladem nebude, je možné ji objednat z centrálního skladu firmy. V takovém případě na danou komponentu budete chvíli čekat - nikdy ale ne více, než hodinu.

 

Ceny? Stejné nebo nižší

Jestliže jste od některých prodejců zvyklí na to, že ceny v kamenné prodejně bývají vyšší, než na e-shopu, tady vás nic podobného nečeká. Ceny zboží jsou na showroomu identické s těmi v elektronickém obchodě, na některé vystavené zboží naopak dostanete slevu. Není tedy jediný důvod se návštěvy obávat.

 

Závěrem dodáváme, že atmosféru showroomu můžete už předem nasát z těchto fotografií.Úvodní foto: DigitorKomentáře