Nový telefon Sony Xperia XA Ultra

InfoTech |

Společnost Sony oznámila nový přírůstek do inovované řady mobilních telefonů Xperia X: Xperia XA Ultra, smartphone zaměřený především na selfie

Nový telefon Sony Xperia XA UltraDíky velkému displeji s úhlopříčkou 6 palců, fotoaparátu na čelním panelu s rozlišením 16 megapixelů, snímači pro špatné světelné podmínky, až dvoudenní výdrží baterie a stylově tenkému designu s bezokrajovým displejem je tento chytrý telefon střední třídy zajímavou volbou. 

Sony Mobile

S optickými technologiemi v telefonu Xperia XA Ultra, budou vaše snímky pokaždé ostré, jasné a nerozmazané. Přisvícení vašeho selfie bleskem váš obličej v noci přirozeně prosvětlí a optická stabilizace obrazu vyrovná případný pohyb či třes ruky. Pořídit selfie je nyní ještě snadnější díky funkci Hand Shutter – stačí zvednout ruku a samospoušť začne odpočítávat vteřiny, zatímco vy máte ještě čas připravit pózu a ten správný pohled do kamery. Spontánní momentky jsou také možné, a to díky rychlému hlavnímu fotoaparátu s rozlišením 21,5 megapixelu, funkci hybridního automatického ostření a rychlé aktivaci fotoaparátu a jeho spouště. 

Šestipalcový zakřivený bezokrajový displej je zasazen do kovového rámu, který dokonale padne do ruky a na dotek působí zcela hladce. I přes velkou úhlopříčku displeje můžete tento telefon díky režimu One-Handed Operation pohodlně ovládat jednou rukou. 

Xperia XA Ultra nabídne až dvoudenní výdrž a je kompatibilní s nabíječkou Quick Charger UCH-12, která za pouhých deset minut dobije telefon na 5,5 hodin výdrže.

Dostupnost a cena

Xperia XA Ultra bude v prodeji od července v černé a bílé barvě a v odstínu Lime Gold ve vybraných zemích. Na výběr bude z celé řady stylových krytů, které budou telefon Xperia XA Ultra chránit a dodají mu osobní vzhled, včetně flipového pouzdra Style Cover Flip s funkcí automatického probuzení/uspání displeje při otevření a zavření. Style Cover Flip se nabízí v barvách sladěných s barevnou paletou telefonu Xperia XA Ultra. Úvodní foto: Sony MobileKomentáře