Nový Ultra Wide Color monitor Philips

InfoTech |

27 palcový QHD monitor kombinuje eleganci a výkon

Nový Ultra Wide Color monitor PhilipsS Quad HD rozlišením (2 560 x 1 440 bodů), nejnovější technologií zobrazování barev Ultra Wide Color a atraktivním designem se nový monitor Philips 276E8FJAB stane středobodem moderní domácnosti.

 MMD

 

Díky pokročilé technologii zobrazování barev Ultra Wide Color je monitor schopen nabídnout pokrytí barevné škály 114% NTSC dle normy CIE1976 a 132% sRGB dle normy CIE1931, což překonává klasické barevné podání 72% NTCS a 99% pokrytí sRGB. Ultra Wide Color rozšiřuje množství vnímaných barev na monitoru. Schopnost, která přijde vhod kdykoliv potřebuje uživatel věrné podání barev, ať už při online nákupech, práci s fotkami či videem. Monitor také nabízí rozsáhlé možnosti připojení jako DisplayPort nebo HDMI a široké pozorovací úhly.

Funkce Philips SmartContrast a Philips SmartImage Lite analyzují obsah na monitoru a automaticky, v reálném čase, upravují kontrast, saturaci barev a ostrost obrazu či intenzitu podsvícení. Technologie Flicker-Free automaticky reguluje jas a blikání, které způsobuje únavu očí. K dispozici jsou i kvalitní stereo reproduktory zaručující perfektní zvuk.

Dostupnost a cena

Nový monitor 276E8FJAB řady E od Philipsu bude k dispozici v květnu 2017 za cenu 10 789 Kč. Úvodní foto: MMDKomentáře