Nový USB dokovací monitor Philips pro maximální jednoduchost

InfoTech |

Model s označením 221S6QUMB rozšiřuje řadu již existujících USB monitorů Philips.

Nový USB dokovací monitor Philips pro maximální jednoduchostDíky propojení notebooku s jediným USB kabelem získají uživatelé velkou pracovní plochu, přístup ke všem periferiím a zároveň přístup na internet.

Philips

Replikace portů jinak

Na rozdíl od běžných replikátorů portů nebo dokovacích stanic, které zabírají místo na stole a potřebují své kabely, má Philips 221S6QUMB vše potřebné zabudované uvnitř. Uživatelé k němu svůj notebook zapojí snadno přes standardní USB kabel stejně jako klávesnici, myš, externí disk nebo kameru. Navíc se díky integrovanému síťovému připojení uživatelé snadno dostanou na internet nebo se přihlásí do firemního intranetu.

Větší pracovní plocha v AH-IPS kvalitě

Při práci s více aplikacemi najednou přináší uživatelům propojení notebooku s monitorem víc prostoru. Rozlišení se nastaví automaticky. Díky použitému AH-IPS panelu je obraz čistý a v živých barvách.

Péče o zdraví uživatele

MMD se také snaží dostát svému závazku zlepšit produktivitu zaměstnanců, aniž by to mělo dopad na jejich zdraví nebo pracovní pohodu. Nový dokovací USB monitor snižuje pomocí technologie Flicker-free, která upravuje jas a blikání, únavu očí. Díky stojanu SmartErgoBase s nastavitelnou výškou, náklonem a otáčením pracovníci vždy lehce najdou nejlepší pracovní polohu monitoru.

Nový Philips 221S6QUMB USB dokovací monitor je k dispozici za 4 999 Kč včetně DPH.Úvodní foto: PhilipsKomentáře