Nový výkonný reproduktor do kapsy

InfoTech |

Energy Sistem uvádí na trh nový bezdrátový mini reproduktor Energy Music Box 1+

Nový výkonný reproduktor do kapsyNovinka nabízí vysoce kvalitní zvuk v hravém kompaktním provedení, umožňující uživatelům sdílet svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli. 

Energy Sistem

Energy Music Box 1+ je vybaven 40mm širokopásmovým reproduktorem s výkonem 5 W, který společně se zadní pasivní membránou zajišťuje kvalitní zvuk s důrazem na bohaté basy. Silnému zvuku kontrastuje malé kompaktní provedení o rozměrech 8 x 7 centimetrů a váze 120 g, díky němuž lze zařízení snadno schovat do kapsy a vyrazit na cesty. Hravý vzhled reproduktoru podtrhují čtyři barevná provedení (Pear, Sky, Slate a Grape), která z něj dělají i skvělý módní doplněk.

Vysokou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů, doplněná o 3,5mm audio vstup a slot pro paměťovou microSD kartu o velikosti až 128 GB. Součástí zařízení je také FM rádio s možností ukládání oblíbených stanic či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat telefonáty. Nechybí ani dobíjitelný lithiový akumulátor s výdrží až 6 hodin na jedno nabití.

Dostupnost a cena

Reproduktor Energy Music Box 1+ kryje nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 499 Kč vč. DPH.Úvodní foto: Energy SistemKomentáře