nüvifone M20 s Windows Mobile 6.5

InfoTech |

Garmin-Asus, společná značka společností Garmin a ASUSTeK Computer, začal nabízet nüvifone M20 s operačním systémem Windows Mobile 6.5.

nüvifone M20 s Windows Mobile 6.5Windows Mobile 6.5 přináší tomuto telefonu, mobilní prohlížeč a navigaci v jednom, řadu vylepšení. Zásluhou WM6.5 disponuje nüvifone M20 uživatelským rozhraním s velkými ikonami pro dotykové ovládání a přehlednější menu. Kromě toho lze využít mobilní službu Windows Marketplace for Mobile, prostřednictvím které lze do M20 stahovat a instalovat další aplikace pro mobilní zařízení, z nichž některé jsou zdarma. V novém systému jsou k nalezení důležité obchodní nástroje i aplikace pro využívání populárních sociálních sítí, včetně MySpace a Facebook, a také hry. Podle výrobce nelze opomenout ani novou službu My Phone, která nabízí množství funkcí, mezi něž patří migrace dat, automatická synchronizace dat, záloha a obnovení, mazání či prohlížení dat na dálku, synchronizace a sdílení fotografií s PC, telefonem nebo prostřednictvím webové platformy.

Garmin-Asus nüvifone M20 vybavený operačním systémem Windows Mobile 6.5 bude dostupný v České republice a dalších zemích koncem roku 2009. Stávající uživatelé telefonů nüvifone M20 se systémem Windows Mobile 6.1 mohou využít bezplatnou aktualizaci na Windows Mobile 6.5.

Garmin-Asus nuvifone M20

Garmin-Asus nuvifone M20
Komentáře