Nvidia Shield Android TV vstupuje na český trh

InfoTech |

Alza.cz začíná jako výhradní partner prodávat nejvýkonnější herní konzoli s Androidem

Nvidia Shield Android TV vstupuje na český trhNvidia Shield Android TV je univerzální zařízení pro streamování multimédií z domácí sítě i internetu, které zároveň slouží jako herní konzole s možností instalace herních titulů z Obchodu Play nebo streamování her ze služby GeForce NOW.

Nvidia

Zařízení je postaveno na extrémně výkonné platformě Tegra X1, která pohání pravidelně aktualizovaný operační systém Android. Vysoký výkon umožňuje streamování obrazu v rozlišení až 4K v 10bitových barvách a 7.1 prostorovým zvukem. Podporovány jsou rozšířené služby a aplikace typu Netflix, Kodi, Plex či YouTube.

Kromě dálkového ovladače s mikrofonem pro hlasové ovládání vyhledávání a vstupem na sluchátka je součástí balení rovněž i herní gamepad, prostřednictvím kterého lze ovládat hry instalované z Obchodu Play nebo herní tituly streamované z GeForce NOW.

Nvidia Shield Android TV ve verzi s 16GB úložištěm, které lze rozšířit připojením externího disku přes rozhraní USB 3.0, je v prodeji za 5 499 Kč.Úvodní foto: NvidiaKomentáře