Odolný Panasonic Toughbook CF-C1

InfoTech |

Panasonic Toughbook CF-C1 nabízí funkce tabletu a odolává náhodným poškozením.

Odolný Panasonic Toughbook CF-C1Společnost Panasonic rozšířila své portfolio o nadstandardně odolný firemní notebook Toughbook CF-C1, který je vybaven dotykovým multi-rouch displejem, možností webové kamery a dvouletou zárukou vůči náhodnému poškození. Na trh se tak dostává lehký a konvertibilní firemní notebook se zvýšenou odolností vhodný pro ty, kteří hodně cestují.

Nový dotykový displej je údajně odporový (rezistivní), přesto podporuje detekci více dotyků. Odporová technologie nabízí možnost používání přesného stylusu či dotyků prstů. Displej je navržen tak, aby byl použitelný ve vnějším prostředí bez ovlivnění prachovými částicemi a vodními kapkami a jeho konstrukce umožňuje uživatelům pracovat i v rukavicích. Displej Multi-touch také umožňuje současný dotyk dvou nebo více prstů (lze využít například ke zmenšování či zvětšování měřítka obrázku roztažením či spojením dvou prstů).

Kromě toho Panasonic nově nabízí dvouletou záruku na náhodné poškození po všechna nová zařízení CF-C1. Záruka se vztahuje na kompletní rozsah škod: neúmyslné rozlití tekutiny, kapky, pády, srážky a elektrické přepětí, a dokonce jsou zárukou kryty poškození či prasknutí LCD displejů. CF-C1 je testován tak, aby vydržel za provozu pád z výšky 76 cm bez rizika poškození jeho konstrukce i uložených dat na disku. Dvouletou zárukou náhodného poškození doplňuje Panasonic stávající tříletou záruku na materiálové a výrobní vady.

Na rozdíl od jiných populárních tabletů pro běžné spotřebitele byl CF-C1 speciálně navržen tak, aby přinesl všechny výhody a jednoduchost používání tabletu do firemního prostředí. Většina tabletů pro spotřebitele využívá jednu baterii, která není schopna podporovat vytížené mobilní pracovníky trávící celý den v terénu, kteří potřebují mít svůj tablet pro práci po svém boku. CF-C1 přichází se sadou dvou baterií vlastní výroby, jenž poskytují až 10 hodin provozu a umožňují uživatelům vyměnit baterie během chodu počítače.

CF-C1 má speciálně navržený matný displej k zajištění čistého pohledu na obrazovku ve všech podnikových prostředích – je méně ovlivnitelný šmouhami a otisky prstů a čitelný v jasném slunci i za deštivého počasí.

Toughbook CF-C1 má připojení 3G, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a Bluetooth 2.1, procesor je Intel Core i5-520M vPro (2,4 GHz, s funkcí Turbo Boost až na 2,93 GHz, Intel Smart Cache 3MB).Pevný disk může být vyjmut či vyměněn za účelem bezpečného uložení nebo vytvoření zálohy s cílem maximálně zabezpečit data.

Panasonic Toughbook CF-C1

Panasonic Toughbook CF-C1

Panasonic Toughbook CF-C1
Komentáře