Osobní váha TrueLife FitScale W3

InfoTech |

TrueLife FitScale W3 vás nejen zváží, ale zároveň vám poskytne spoustu údajů o vaší kondici včetně hmotnosti a podílu tuku, vody, kostí či svalů v těle

Osobní váha TrueLife FitScale W3Váha FitScale W3 využívá pro zjištění hodnoty výše uvedených veličin tzv. bioelektrickou impendanční analýzu (BIA), což je technologie, která dokáže v jednom okamžiku spočítat všechny důležité údaje. Díky těm pak můžete lépe porozumět vlastnímu tělu a zjištěným skutečnostem přizpůsobit svůj personalizovaný tréninkový plán. Pro sportovce je zde režim Atlet (Athlete mode) a poskytuje další podrobnosti a indexy vypočítané pomocí speciálního, upraveného algoritmu.

TrueLife

Díky možnosti nastavení profilů dokáže osobní váha TrueLife FitScale W3 automaticky rozpoznat až osm unikátních uživatelů, takže ji může používat celá rodina či domácnost. Každý uživatel si navíc může snadno nastavit hmotnostní cíl a průběžně si přímo na váze ověřovat, zda a jakým tempem se k tomuto cíli blíží.

Výrobce samozřejmě počítá s tím, že se váha bude s největší pravděpodobností používat především v koupelně, tedy ve vlhkém prostředí, a tak ji opatřil ochranu proti stříkající vodě, která opět zvyšuje životnost zařízení.

Inteligentní diagnostická váha TrueLife FitScale W3 v převážně bílém barevném provedení nabízí nosnost do 180 kilogramů a pro svůj běh využívá tři AAA (mikrotužkové) baterie, které naleznete přímo v balení, stejně jako uživatelský manuál.

Dostupnost a cena

Osobní váhu zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 1 299 Kč včetně DPH.Úvodní foto: TrueLifeKomentáře