Osobní váha TrueLife FitScale W5 BT

InfoTech |

Inteligentní váha FitScale W5 BT zváží nejen vaši tělesnou hmotnost, ale sleduje i dalších 14 údajů

Osobní váha TrueLife FitScale W5 BTDíky ní se dozvíte i podíl tuku, vody nebo kostí v těle a také hmotnost svalů. K tomu využívá tzv. biometrickou impendanční analýzu (BIA), technologii, kterou používají i vrcholoví sportovci. Vám pak pomůže nejen hubnout, ale třeba i nabrat svalovou hmotu, podle toho, co je vaším fitness záměrem. 

TrueLife

Do FitScale W5 BT lze uložit profily až osmi uživatelů, především členů rodiny, ale i přátel, s nimiž se prostřednictvím přidružené mobilní aplikace můžete vzájemně motivovat a plnit výzvy související se zdravým životním stylem.

Kromě výzev a porovnávání s ostatními naleznete v aplikaci i vlastní detailní grafy, úplnou historii měření a různé jiné nástroje, které vám pomohou plnit váš cíl. Jako určitou nadstavbu pak dostanete i virtuálního trenéra, se kterým budete moci nastavit vaše cíle a sledovat jejich plnění. Prostředí aplikace je navíc zcela lokalizované do češtiny.

TrueLife se u své osobní váhy FitScale W5 BT drží osvědčeného minimalistického designu, který bude ladit s každým interiérem, především koupelnami. Jednoduchý bílý čtverec se zaoblenými rohy je nahoře tvořen prémiovým tvrzeným sklem a dole doplněn o čtveřici protiskluzových bodů pro maximalizaci bezpečí.

Váha měří s přesností na dvě desetiny kilogramu (s nosností 180 kg), takže se nemusíte bát nepřesných výsledků. Navíc pak veškerá data, která o vás ukládá, můžete libovolně přenášet do jiných fitness aplikací a platforem (třeba FitBit nebo Google Fit), a tam s nimi dále pracovat.

Pro doplnění je ještě třeba uvést, že se zařízeními běžícími na operačním systému Android nebo iOS spolupracuje váha TrueLife FitScale W5 BT prostřednictvím technologie Bluetooth a pohání ji mikrotužkové baterie (AAA).

Dostupnost a cena

Osobní váhu TrueLife FitScale W5 BT lze pořídit za doporučenou cenu 2 199 Kč včetně DPH.Úvodní foto: TrueLifeKomentáře