Paměťové karty SDHC s Wi-Fi přináší Transcend

InfoTech |

Transcend přináší paměťové karty SDHC, jež poskytují mimo jiné možnost bezdrátového přenosu fotografií. Jsou totiž osazeny Wi-Fi modulem.

Paměťové karty SDHC s Wi-Fi přináší TranscendPokud takovou kartu vložíte do fotoaparátu nebo videokamery, které danou technologii podporují, můžete z takového zařízení přenášet vaše fotografie a videa bezdrátově do počítače či mobilního zařízení, případně je ihned uploadovat na internet.

Modely karet mohou fungovat ve dvou různých režimech. Tím prvním je režim Direct Share, který je automaticky aktivován zapnutím zařízení a v jehož rámci můžete fotografie a videa zpřístupnit v rámci bezdrátové sítě. Druhým režimem je Internet Mode, který nabízí připojení k internetu prostřednictvím nejbližšího hotspotu nebo přes smartphone. V tomto režimu můžete fotografie stáhnout z karty a odeslat e-mailem či zveřejnit na sociální síti.

Pro operační systémy Android i iOS byla vytvořena aplikace Wi-Fi SD, s jejíž pomocí můžete přepínat mezi oběma těmito režimy. Aplikaci pro Wi-Fi SD si můžete zdarma stáhnout v AppStore, Google Play a Amazon Appstore.

Karty Transcend SDHC Class 10 s Wi-Fi pořídíte na českém trhu za cenu 1 390,- Kč včetně DPH za 16GB verzi, 1 980,- Kč včetně DPH za 32GB verzi.

Transcend SDHC 32GB s Wi-FiÚvodní foto: TranscendKomentáře