Pět ventilátorů, hliníkové tělo a atraktivní design

InfoTech |

Genesis Oxid 550 je výkonná a odolná chladicí podložka s hliníkovým tělem, určená pro notebooky s maximální úhlopříčkou 17,3"

Pět ventilátorů, hliníkové tělo a atraktivní designPodložka účinně zvyšuje efektivitu chladicího systému notebooku a její promyšlená konstrukce nabízí řadu užitečných funkcí zvyšujících komfort používání.

Genesis

Promyšlená konstrukce podložky Oxid 550 zajistí efektivní chlazení i tomu nejvýkonnějším hernímu notebooku. Základem úspěchu je mohutné hliníkové tělo s rozměry 400 × 280 mm, tloušťkou 2,2 mm a mřížkou s velkými otvory pro optimální cirkulaci vzduchu.

Chladicí systém podložky Oxid 550 je unikátní tím, že jeden velký ventilátor vhání studený vzduch do střední části notebooku a čtyři menší ventilátory umístěné na krajích odsávají teplý vzduch ven, což zajišťuje vynikající cirkulaci a vysokou efektivnost. Pět výkonných a tichých ventilátorů poskytuje průtok vzduchu 44,1 CFM při úrovni hluku 19 dB.

Podložka umožňuje nastavení úhlu sklonu v pěti úrovních. Notebook je tak možné nastavit v té nejpohodlnější poloze a zvýšit tím nejen komfort používání, ale i efektivnost cirkulace vzduchu. Podložka obsahuje gumové nožičky, které zabraňují přesouvání po stole.

Chladicí podložka Oxid 550 je dodatečně vybavena praktickým, odnímatelným držákem pro telefon, který můžete připevnit na pravou, nebo levou stranu podložky a rozšířit tím její funkčnost.

Podložka Oxid 550 je nejen efektivní, ale také dobře vypadá. Moderní design ve spojení s červeným LED podsvícení ještě více zvýrazní váš herní styl a zkrášlí vaše herní doupě.

Cena a dostupnost

Chladicí podložka pod notebooky Genesis Oxid 550 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 734 Kč

 Úvodní foto: GenesisKomentáře