Philips 499P9H - super-široký monitor pro profesionály

InfoTech |

MMD uvádí na trh nový Philips 499P9H Brilliance 32:9 SuperWide zakřivený monitor

Philips 499P9H - super-široký monitor pro profesionályTento skutečně velký 49" (48,8"/124 cm) monitor nabízí profesionálům širokou škálu vylepšení pro jejich maximální výkon. Extra široký displej ve formátu 32:9 s ultra vysokým rozlišením odpovídá dvěma vedle sebe položenými 27" QHD monitorům. K další výbavě patří pohodlné připojení pomocí USB-C konektoru, který nabízí výhody vysoké rychlosti přenosu dat. Dále pak zabudovaná web kamera, která je ukryta v těle monitoru a vyjede pouze, když je potřeba.

MMD

Dual Quad HD rozlišení (5120 x 1440 bodů) monitoru znamená vyšší hustotu bodů a lepší detaily. Pro zobrazení zabírající téměř celé zorné pole se Philips spolehl na nejnovější VA LED technologii, která dodává potřebný kontrast pro ostrý a jasný obraz z jakéhokoli úhlu. CAD designéři, grafici, architekti, inženýři, fotografové a další profesionálové, kteří potřebují maximální preciznost zobrazení a barevnou věrnost, budou tímto monitorem královsky obslouženi.

Zabudovaná USB 3.1 typ-C dokovací stanice je základem pro růst efektivity. Monitor nabízí vysokorychlostní přenos dat pomocí USB-C konektoru a díky RJ45 portu i přímé připojení zapojeného notebooku do internetu pomocí jediného kabelu. Pro ještě vyšší pohodlí a bezpečnost je monitor vybaven vysouvací kamerou vybavenou technologií Windows Hello pro rozeznávání tváří, kterou lze snadno zasunout do rámečku monitoru, pokud není potřebná. A protože uživatelův komfort je prvořadý, je monitor vybaven zobrazovacími technologiemi pro ochranu zraku uživatele (Flicker-Free a LowBlue mód) nebo efektivními ergonomickými funkcemi (výškově nastavitelný stojan s otáčením a náklonem) a nepostradatelným VESA držákem.

Dostupnost a cena

Philips 499P9H je na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 28 169 Kč.Úvodní foto: MMDKomentáře