Philips Moda: tenký vzhled, velké bohatství barev

InfoTech |

Dosud nejtenčí design přináší čisté, minimalistické linie

Philips Moda: tenký vzhled, velké bohatství barevNovinka v podobě modelu 245C7QJSB není pouze tím nejtenčím monitorem od Philipsu, ale navíc se pyšní i extra úzkým rámečkem. Díky vylepšenému Full HD a nejnovější technologii Ultra Wide Color nabízí ostré detaily s přesným podáním barev pro realistický obraz. 

Philips

Nový monitor Philips se může pochlubit elegantním vzhledem. Je opravdu tenký – jeho boční tloušťka je 5,2 mm a tento minimalistický vzhled doplňuje extra úzký rámeček: vnější ohraničení na třech stranách činí pouze 2,5 mm. Téměř bezrámečkový design tak dělá z nového modelu 245C7QJSB vynikající volbu pro uživatele preferující zábavu – nabízí více prostoru pro videa a fotky a je ideální pro multimonitorovou sestavu.

Ostrý obraz díky Ultra Wide Color, Full HD a vylepšené připojení

Technologie Ultra Wide Color přináší u tohoto 24palcového monitoru širší spektrum barev s přirozenější zelenou, svěží červenou a hlubší modrou. Oživuje mediální zábavu, obraz a také zlepšuje produktivitu. Tato technologie dosahuje svého účinku prostřednictvím vylepšení hardwaru, nejen doladěním barev pomocí softwaru. Samotný panel je založen na technologii IPS: disponuje extra širokými pozorovacími úhly 178 stupňů.

Díky Full HD rozlišení 1 920 x 1 080 je zajištěn detailní a čistý obraz, perfektní kontrast a široký barevný gamut zaručuje technologie Ultra Wide Color. Technologie Flicker-Free (regulující jas pro stabilnější obraz), SmartContrast a SmartImage (automaticky přizpůsobující nastavení monitoru dle zobrazovaného obsahu) společně vylepšují zážitek ze sledování. Monitor je také vybaven HDMI a DisplayPortem pro bleskový přenos dat.

Dostupnost a cena

Nový monitor Philips 245C7QJSB řady C bude k dispozici v únoru 2017 za cenu 5 919 Kč (219 eur).Úvodní foto: PhilipsKomentáře