Plnohodnotný dron pro začátečníky

InfoTech |

uGo Fen 2.0 je dron určený pro méně náročné uživatele, nebo pro ty, kdo do světa dronů teprve vstupují

Plnohodnotný dron pro začátečníkyDron uGo Fen 2.0 nabízí spoustu zábavy a má mnoho praktických funkcí, které ulehčují ovládání a učí pilota dron ovládat. Průběh letu je možné zaznamenat pomocí vestavěné kamery VGA na paměťovou kartu a těšit se z videozáběrů a fotografií. Dron má několik užitečných funkcí, mezi které patří zejména automatické udržování letové hladiny a automatický vzlet a přistání. Tyto funkce usnadňují ovládání, a dron je proto vhodný i pro piloty-začátečníky.

uGo

Dron uGo Fen 2.0 umí provádět několik různých triků, jako například překlápění a rotaci o 360 stupňů. Díky svým menším rozměrům a chráničům vrtulí je vhodný pro létání nejen venku, ale i v uzavřeném prostoru nebo větší místnosti. Na otevřeném prostranství je jeho dosah do 60 metrů. Mezi další funkce patří: automatický návrat ve směru startovní pozice, obrácený režim, 3 rychlostní režimy (max. 5 m/s) nebo nouzové vypnutí motorů. Integrovaná VGA kamera umožňuje pořizovat videa nebo atraktivní fotografie z ptačí perspektivy.

Dron je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze připojení baterie. Tento model je vybaven dobíjecí baterií 300 mAh, což postačuje na 7 až 10 minut letu. Baterii je možné dobíjet pomocí přibaleného USB kabelu. Součástí balení je také ergonomický ovladač ve tvaru gamepadu. Ovladač je napájen třemi bateriemi AAA (nejsou součástí balení).

Dostupnost a cena

Dron uGo Fen 2.0 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 945 Kč včetně DPH.Úvodní foto: uGoKomentáře