Počítačová skříň pro náročné

InfoTech |

Genesis Irid 300 v sobě spojuje prostorný interiér, kvalitní zpracování, funkčnost a LED podsvícení

Počítačová skříň pro náročnéIrid 300 je dodáván ve třech barevných variantách se čtyřmi 120mm ventilátory s podsvícením v červené, modré nebo zelené barvě.

Genesis

Ventilátory s atraktivním podsvícením

Skříň rozsvěcují čtyři vysoce kvalitní ventilátory, každý z nich obsahuje podsvícení s 33 LED diodami. Uživatel si může nainstalovat tři dodatečné ventilátory v horní části skříně a ještě více zefektivnit chlazení. V modelu Irid 300 se najde místo i pro vodní chlazení.

Prosklený přední panel a bočnice

Irid 300 je jedinečný svým proskleným předním panelem a celou prosklenou bočnicí. Oba prvky jsou vyrobeny z odolného tvrzeného skla. Prosklený přední panel vhodně doplňují tři ventilátory s podsvícením. Uživatel zde najde i prvek z kartáčovaného hliníku, ve kterém se nacházejí tři USB porty a dva audio jack porty pro sluchátka a mikrofon. Průhledná bočnice poskytuje pohled na nainstalovaný hardware a dále zvyšuje atraktivitu skříně.

Prostorný interiér

Irid 300 byl navržen tak, aby poskytl uživateli volnost při výběru hardware pro PC. Díky absenci 5,25" mechaniky v přední části se do skříně vejdou i ty nejvýkonnější komponenty, včetně vodního chlazení typu All in One. Prostorný interiér skříně umožňuje mimo jiného instalaci grafické karty o délce až 415 mm nebo chlazení procesoru s výškou do 163 mm. Díky mimořádně robustní konstrukci skříně jsou drahocenné počítačové komponenty v bezpečí.

Funkčnost

Irid 300 je navržen tak, aby instalace komponentů proběhla jednoduše a bez komplikací. Speciální kanály za základní deskou usnadňují vedení kabeláže a pomáhají udržet pořádek ve spleti velkého množství kabelů. K tomu Irid 300 obsahuje spodní tunel určený pro instalaci napájecího zdroje a tří 3,5" disků, který zároveň odděluje zdroj od hlavní komory a zabraňuje tak proudění horkého vzduchu k ostatním důležitým prvkům hardware. Ochranu před prachem poskytují dva prachové filtry s magnetickým připevněním, které se dají jednoduše odstranit a vyčistit.

Regulátor otáček ventilátorů

Po pravé straně předního panelu je umístěn regulátor otáček ventilátorů, který umožňuje nastavení otáček ve třech režimech: 0 %, 50 % a 100 %. Uživatel si může vybrat mezi efektivním odvodem tepla při maximální zátěži, nebo tichým chodem ventilátorů při menší zátěži.

Dostupnost a cena

PC skříň Genesis Irid 300 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1 314 Kč včetně DPH.Úvodní foto: GenesisKomentáře