Prémiový herní monitor AOC AGON s technologií NVIDIA G-SYNC

InfoTech |

AOC představuje NVIDIA G-SYNC edici svých prémiových herních monitorů AGON s IPS panelem

Prémiový herní monitor AOC AGON s technologií NVIDIA G-SYNCPrvním modelem je AGON AG271QG s nativním rozlišením 2 560 x 1 440 bodů a extra rychlou obnovovací frekvencí 165 Hz, která zaručuje ostrý obraz bez trhání nebo zpoždění. To vše díky zabudované technologii NVIDIA G-SYNC, která synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s grafickou kartou. Kromě herního výkonu vybavil AOC svůj AGON AG271QG moderním IPS panelem (AHVA) s věrným barevným podáním.

AOC

AGON AG271QG uspokojí i požadavky náročných hráčů díky minimálnímu zpožďování, okamžitému plnění příkazů a technologii Flicker-free, která eliminuje blikání obrazovky a tím i únavu očí.

Nastavitelný stojan Ergo Dial od AOC nabízí výškové polohování a hráči si díky bočnímu měřítku mohou být jistí, že jejich monitor zůstane nastavený přesně tak, jak si sami zvolili. Herní nadšenci kromě toho mohou doladit nastavení monitoru AGON AG271QG upravením jeho náklonu a dle potřeby si ho i natočit.

Dostupnost a cena

Nový prémiový herní monitor AOC AGON AG271QG, který byl navržen speciálně pro herní nadšence, dorazí na trh v červenci 2016 a bude se prodávat za cenu 21 599 Kč (799 eur).Úvodní foto: AOCKomentáře