Profesionální balení HTC Vive Pro

InfoTech |

Nový headset, ovladače i základnové stanice posouvají standard profesionální virtuální reality

Profesionální balení HTC Vive ProHTC Vive představilo kompletní sadu profesionální virtuální reality HTC Vive Pro 2.0 Kit, určené především pro použití ve firemní sféře. Sada nabídne nejen vylepšené rozlišení, audio a bezkonkurenční pohodlí, ale také rozšířenou oblast sledování pohybu a zjednodušené nasazení ve firemním prostředí. To ocení nejen vývojáři, ale i korporátní zákazníci. Společnosti Airbus, Volkswagen Group a Raymond Corporation již dnes využívají HTC Vive pro simulace a výcvik zaměstnanců. Navíc HTC Vive představilo i balíček Vive Enterprise Advantage, který profesionálním zákazníkům zajistí dvouletou záruku, dedikovanou zákaznickou podporu, rychlejší servis a pokročilé nástroje pro správu zařízení.

HTC

Výhody pro profesionály

HTC Vive Pro je řešení virtuální reality pro ty, kteří se VR profesionálně věnují, nebo ji využívají v podnikání. Zvýšené rozlišení headsetu posiluje intenzitu VR zážitků, zlepšuje čitelnost textů a umožňuje prezentovat ještě přesvědčivější grafiku. Navíc je HTC Vive Pro opatřen integrovanými sluchátky a vestavěným výkonným zesilovačem. Ještě více tak prohlubuje pocit skutečné přítomnosti ve virtuálním prostředí a spolu s aktivním potlačením okolního hluku zajišťuje bohatší zvuk, který je neocenitelný především při veřejných prezentacích. Uživatelé ocení i zdokonalenou ergonomii a vyvážení, díky kterému je headset pohodlný i při dlouhé práci ve VR.

Součástí sady jsou kromě headsetu i dvě základnové stanice standardu SteamVR tracking 2.0 a kompatibilní ovladače, které umožní plné využití prostoru až 6 x 6 m. Možnost připojit čtyři základnové stanice pak rozšiřuje tuto plochu až na 10 x 10 m, čímž se otevírají dveře budování opravdu rozsáhlých virtuálních zážitků. Samostatné základnové stanice budou k dispozici později stejně jako aktualizace, která umožní jejich dodatečné připojení.

Dostupnost a cena

Sadu HTC Vive Pro se dvěma základnovými stanicemi a ovladači si mohou zákazníci objednat za 35 599 Kč (1 399 euro).Úvodní foto: HTCKomentáře