Profesionální notebooky Lenovo ThinkPad T470 a T470s

InfoTech |

Technologie pro usnadnění každodenní práce staví na výkonu a efektivitě sedmé řady procesorů Intel Core

Profesionální notebooky Lenovo ThinkPad T470 a T470sNotebooku ThinkPad nechybí SSD disku, který je tišší, odolnější a rychlejší než mechanický pevný disk. Neobsahuje žádné pohyblivé součásti, spouští se téměř třikrát rychleji a složky otevírá až o 30 procent dříve. K rychlejší práci přispívá také operační systém Windows 10 Pro, jenž neobsahuje žádné nechtěné aplikace a další zbytečnosti, které by notebook zpomalovaly. Cenné minuty však ušetříte už při přihlášení. Díky softwaru Windows Hello a jeho vyspělé technologii rozpoznávání obličeje i otisku prstu není třeba vypisovat heslo. Stačí úsměv do infračervené kamery nebo dotyk na snímači otisku prstu a ThinkPad T470 je připraven k až 18 hodinám práce. 

Lenovo

ThinkPad T470s s hmotností jen 1,32 kilogramů má připojení LTE-A (4G), 14palcový WQHD displej a stereo reproduktory s technologií Dolby Audio Premium. Výdrž baterie je až 10,5 hodiny.

Dostupnost a ceny

Notebooky Lenovo ThinkPad T470 a T470s jsou na našem trhu dostupné za cenu od 41 390 Kč, respektive od 44 490 Kč včetně DPH.Úvodní foto: LenovoKomentáře