První paměťové moduly DDR4 na světě s RGB podsvícením

InfoTech |

Inovativní paměti HyperX Predator DDR4 RGB využívají IR technologii k synchronizaci RGB podsvícení více modulů současně

První paměťové moduly DDR4 na světě s RGB podsvícenímHyperX, herní divize společnosti Kingston, oznámila uvedení paměťových modulů, které se mohou pochlubit synchronizovaným RGB podsvícením s infračervenou (IR) technologií: HyperX Predator DDR4 RGB. Divize HyperX navrhla IR komunikační kanály pro každý paměťový modul, což umožňuje synchronizovat LED podsvícení pro více modulů a vytvářet výjimečné barvy a vzory. Tato technologie, která čeká na schválení patentové přihlášky, je řízena přímo ze základní desky a nabízí bohatší zážitek z funkce paměťových modulů díky RGB podsvícení pro herní, přetaktované počítače a systémy, které si lidé staví sami. 

HyperX

Kromě řízení RGB podsvícení pomocí IR technologie podporují moduly Predator DDR4 RGB navíc vícenásobné profily s definicemi podsvícení, pokud se připojí do základních desek s kompatibilním softwarem pro řízení RGB podsvícení. Divize HyperX spolupracuje s partnerskými výrobci základních desek při testování a validaci pamětí HyperX Predator DDR4 RGB – mezi jinými s řídicími softwary ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync. Přidávají se i prodejci počítačových skříní, jako In-Win, kteří také vytvářejí funkce na podporu RGB podsvícení a jeho řízení.

Dostupnost

Paměťové moduly Predator RGB by se podle plánu měly začít dodávat ve 2. čtvrtletí 2018. Podrobnější informace o cenách, kompatibilitě a konfiguracích sad paměťových modulů budou k dispozici před zahájením dodávek.Úvodní foto: HyperXKomentáře