QNAP uvádí čtyřjádrový 4-pozicový NAS TS-453BT3

InfoTech |

QNAP TS-453BT3 kombinuje vysokorychlostní připojení Thunderbolt 3 s předinstalovanou kartou QM2 PCIe a nabízí dva duální sloty M.2 SATA SSD s konektivitou 10GbE

QNAP uvádí čtyřjádrový 4-pozicový NAS TS-453BT3Kromě elegantního displeje OLED a 4K HDMI výstupu poskytuje TS-453BT3 malým a středním podnikům, pracovním skupinám a mediálním profesionálům výkonné úložné řešení s mnoha funkcemi. 

QNAP

TS-453BT3 pohání čtyřjádrový procesor Intel Celeron J3455, 1,5 GHz (s navýšením až na 2,3 GHz), s dvoukanálovou 8GB DDR3L RAM. Předinstalovaná karta QM2 zajišťuje SSD cache a konektivitu 10GbE, čímž poskytuje rychlost čtení až 695 MB/s. TS-453BT3 také zahrnuje bezplatné dálkové ovládání RM-IR004, které ve spojení s aplikací QButton může poskytovat ovládání každodenních operací na jeden dotyk.

Zařízení TS-453BT3 disponuje dvěma porty Thunderbolt 3, které umožňují rychlost čtení až 603 MB/s, a je ideální kolaborativní platformou k úpravě 4K médií pro uživatele systémů Mac i Windows, protože umožňuje snadné sdílení velkých mediálních souborů pro zlepšení produktivity. TS-453BT3 také poskytuje jedinečný převodník Thunderbolt-to-Ethernet (T2E), který umožňuje počítačům bez portů Ethernet (například MacBook Pro) získat přístup ke zdrojům na sítích 10GbE přes připojení Thunderbolt. TS-453BT3 podporuje blokové snímky, díky čemuž mohou uživatelé snadno zálohovat a obnovit NAS do předchozího stavu v případě nečekaného selhání NASu nebo útoku ransomware.

Model TS-453BT3, který disponuje nejnovějším operačním systémem QTS 4.3, nabízí širokou škálu aplikací z integrovaného App Center: Qsirch poskytuje fulltextové vyhledávání pro rychlé vyhledávání souborů; IFTTT Agent a Qfiling umožňují automatizovat uživatelské pracovní postupy pro vylepšenou účinnost a produktivitu; Qsync a Hybrid Backup Sync zjednodušují sdílení souborů a synchronizaci napříč různými zařízeními; QmailAgent a Qcontactz umožňují snadnější správu více e-mailových účtů a kontaktních informací.

Dostupnost

Řada TS-453BT3 je nyní k dispozici u běžných prodejců.Úvodní foto: QNAPKomentáře