Reproduktor LAMAX Street2

InfoTech |

LAMAX rozšiřuje své portfolio o přenosný Bluetooth reproduktor LAMAX Street2, který kromě atraktivního vzhledu přináší i celkový výkon 15 W

Reproduktor LAMAX Street2Kompaktní reproduktor s rozměry nepřekračujícími na nejdelší straně 20 centimetrů nabízí dva kvalitní měniče s celkovým výkonem 15 wattů. Díky podpoře funkce TWS (True Wireless Stereo) lze navíc bezdrátově propojit dvojici reproduktorů LAMAX Street2; výsledná sestava pak přichází s dvojnásobným výkonem, a navíc souběžným ovládáním, kdy oba reproduktory nabídnou synchronizovanou hlasitost. 

LAMAX

Další zajímavostí tohoto zařízení je baterie s kapacitou 1 800 mAh. Ta je dostatečná pro přehrávání 22 hodin hudby na jedno nabití, spokojíte-li se s padesátiprocentní úrovní hlasitosti. Při úrovni 80 %, která je více než slušná, vám stále zbývá 9 hodin do dalšího připojení k nabíječce. Ta zvládne nabití do 100 procent už za necelé tři hodiny.

Reproduktor LAMAX Street2 je určený pro použití v interiéru i exteriéru a pro tyto účely podporuje standard ochrany proti prachu a vodě IP55. Výrobce myslel i na ty, kteří chtějí zařízení často přenášet, a vybavil ho tedy jak praktickým očkem pro snadné držení, tak karabinou, která je součástí balení a pomocí které si lze reproduktor připnout třeba k batohu.

Reproduktor podporuje standard bezdrátové technologie Bluetooth 5.0 pro spárování se zdrojovým zařízením, například smartphonem, a to až na vzdálenost 10 metrů. Konektivita je možná také prostřednictvím 3,5mm jacku, flash disku (díky univerzálnímu portu USB) nebo MicroSD karty. A pokud usoudíte, že je vaše knihovna s hudbou omezená, můžete si přímo na repráku, díky integrovanému tuneru, naladit FM rádio.Úvodní foto: LAMAXKomentáře