Sada AVerMedia Live Streamer 311S pro začínající tvůrce

InfoTech |

Nová sada produktů pro streamování obsahuje střihovou kartu, Full HD webkameru s funkcemi umělé inteligence a kvalitní mikrofon

Sada AVerMedia Live Streamer 311S pro začínající tvůrceLivestreamer 311S – BO311S je all in one řešení pro začínající tvůrce, kteří teprve zjišťují o čem je sdílení obsahu. Sada nabízí tři nejdůležitější pilíře pro streamování - kartu Live Gamer MINI pro záznam herních momentů, webkameru Live Streamer CAM 313, umožňující sdílet s publikem bezprostřední reakce, a kvalitní kompaktní analogový mikrofon. 

AVerMedia

 

Právě zvuk je základem pro sdílení obsahu a nejinak je tomu v nové sadě. Lehký, malý a univerzální mikrofon Live Streamer MIC 133P přináší kvalitní zvuk prostřednictvím kardioidní charakteristiky a 3,5mm jack konektoru.

K dispozici jsou také zdarma dodávané pluginy AVerMedia StreamEngine a CamEngine, které podporují aplikace třetích stran, jako jsou Streamlabs OBS, OBS a XSplit. Integrovaný H.264 hardwarový enkodér při použití se StreamEngine zajišťuje nulové vytížení procesoru počítače. CamEngine plugin mění webkameru na interaktivní zařízení s umělou inteligencí umožňující změnu filtru, korekci barev i přidání různých rámečků a samolepek.

AVerMedia nabízí dále aplikaci RECentral, umožňující souběžné vysílání na různých platformách včetně YouTube, Twitch a Facebook. Aplikace podporuje nastavení jednotlivých vrstev pro webkameru, loga a nastavení různých rozlišení a datového toku pro každé vysílání zvlášť z jediného počítače.

Dostupnost a cena

AVerMedia Live Streamer 311S – BO311S je na trhu za doporučenou koncovou cenu 5 399 Kč v České republice a 209,9 euro na Slovensku.Úvodní foto: AVerMediaKomentáře