Sluchátka Bose QuietComfort 35 II podporují nově digitální asistentku Alexa

InfoTech |

Alexa je nově dostupná po aktualizaci firmware a instalaci aplikace, která je k dispozici pro smartphony s operačním systémem Android i iOS

Sluchátka Bose QuietComfort 35 II podporují nově digitální asistentku AlexaPo aktualizaci firmware, které probíhá jednoduše pomocí aplikace Bose Connect, lze nově ve sluchátkách využít služeb jedné z celosvětově nejpopulárnějších digitálních asistentek - Alexy od Amazonu. Tato služba je samozřejmě úzce navázána na služby, které Amazon nabízí, jako například Amazon Prime či Music Unlimited. Ty nabízejí od loňského roku i českým zákazníkům možnost streamování filmů, seriálů, hudby nebo využití elektronických knih a časopisů. 

Bose

Implementace Alexy do sluchátek Bose QuietComfort 35 II navazuje na již stávající možnost využití asistentů Google a Siri a potěší prozatím anglicky mluvící uživatele. Asistentka se vždy spouští tlačítkem umístěným přímo na sluchátkách, které má standardně funkci ovládání úrovně potlačení okolních zvuků. Nemůže se tedy stát, že by uživatel aktivoval některé pokyny nechtěně pouhým hlasem. Používáním digitální asistentky přebírá toto tlačítko novou funkci.

Postup je jednoduchý, stačí, když si uživatel ve sluchátkách aktualizuje s pomocí aplikace Bose Connect firmware. Poté je třeba do smartphonu nainstalovat aplikaci Amazon Alexa a zaregistrovat se. Následně sdělí aplikaci, že sluchátka chcete používat pro komunikaci s asistentkou. Veškeré pokyny pak uživatel předává hlasově se současným držením tlačítka na sluchátkách.

Bose QuietComfort 35 II patří mezi nejpopulárnější a světově nejprodávanější sluchátka s funkcí noise cancelling, která potlačuje aktivně s využitím elektroniky nežádoucí zvuky z okolí a vytváří optimální poslechové podmínky. Společnost Bose je průkopníkem této technologie a její sluchátka založená na stejném principu využívají již řadu let ke komunikaci piloti velkých dopravních letadel.Úvodní foto: BoseKomentáře