Sluchátka pro sport s vynikajícím zvukem a měřením pulsu

InfoTech |

Bose představuje nová bezdrátová sluchátka určená pro sport

Sluchátka pro sport s vynikajícím zvukem a měřením pulsuSluchátka Bose SoundSport Pulse Wireless jsou určena především pro sportovní aktivity. Kromě kvelitního zvuku nabízejí možnost přesného měření tepu. Získané údaje o srdeční aktivitě dále přebírají a detailně vyhodnocují populární specializované aplikace pro smartpony, jako například Nike+, Runtastic, Mapmyrun nebo Runkeeper.

Bose

Podobně, jako již představená sluchátka Bose SoundSport Wireless, mají speciální zamykací mechanismus StayHere+ tips, díky kterému drží v uších i při aktivním pohybu. Navíc jsou pohodlná, takže vám nebudou při sportu překážet a budete je moci mít na uších celé hodiny. K tomu přispívá i to, že jsou vyrobena ze speciálně odlehčeného materiálu s obsahem uhlíkových vláken. Měkké silikonové špunty, které jsou v balení ve třech různých velikostech, dokonale utěsní uši, takže se budete moci plně soustředit na poslech hudby. Membrány reproduktorů jsou hydrofobní a zajišťují tak dokonalou odolnost proti vodě i potu.

Přenos zvuku z telefonu probíhá přes rozhraní Bluetooth. Pro případ, kdy používáte pro poslech hudby namísto telefonu jiný MP3 přehrávač, umožňují sluchátka propojení se dvěma zařízeními najednou. Reálně tak můžete poslouchat hudbu z jednoho Bluetooth přístroje a zároveň být připraveni přijmout hovor z telefonu. Pro tyto účely jsou sluchátka vybavena také vestavěným mikrofonem. Pro snadné připojení a rozšířené možnosti ovládání sluchátek je k dispozici volně stažitelná aplikace Bose Connect.

Bose SoundSport Pulse budou k dispozici budou na konci letošního září.Úvodní foto: BoseKomentáře