Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite

InfoTech |

Lenovo rozšiřuje portfolio stylových smartphonů o model Vibe S1 Lite pro všechny selfie maniaky

Smartphone Lenovo Vibe S1 LiteSmartphone je vybaven zdokonaleným předním 8Mpx fotoaparátem s vestavěným bleskem, takže si poradí s pořizováním autoportrétů ve dne i v noci. Pyšní se také elegantním designem, 5palcovým Full HD IPS displejem a dostatečně vysokým výkonem pro vynikající multimediální zážitek.

Lenovo

Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite zaujme svým designem spolu s ergonomicky tvarovaným zadním krytem pro větší pohodlí při používání. K vyššímu komfortu přispívá také podpora dvou SIM karet. Tato funkce se současně hodí i při cestování v zahraničí nebo při využívání různých služeb od více operátorů.

Vysoký výkon je podpořený osmijádrovým 64bitovým procesorem MTK 6753, 2 GB RAM a operačním systémem Android 5.1 Lollipop. Baterie má kapacitu 2 700 mAh a vestavěné 16GB úložiště je možné rozšířit pomocí microSD karty až na 48 GB.

Lenovo Vibe S1 Lite disponuje předním 8Mpx fotoaparátem se zdokonalenou pětidílnou čočkou a vestavěným bleskem. Ten zvládne zachytit selfie snímky nejen ve dne, ale i v noci. Zadní 13Mpx fotoaparát je navíc vybaven BSI senzorem pro kvalitní fotografie i při slabém osvětlení, rychle ostřící PDAF technologií a dvoubarevným bleskem, který optimalizuje barevné tóny podle okolního osvětlení.

Nechybí ani několik režimů snímání, které přispívají k maximální flexibilitě při focení. S možností ovládání pomocí gest či hlasu nebude problém udržet ruku při focení nebo natáčení videí v naprostém klidu.

Uživatelé mohou snímky dále upravovat nebo si je jen prohlížet na 5palcovém Full HD IPS displeji. Zároveň je mohou okamžitě sdílet se svými přáteli na sociálních sítích díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) a přeinstalovaným aplikacím pro přístup na Facebook, Twitter či Skype. Veškerý obsah je možné sdílet s jinými zařízeními prostřednictvím aplikace Lenovo SHAREit bez nutnosti využití datového nebo Wi-Fi připojení.

Dostupnost a cena

Smartphone Lenovo Vibe S1 Lite je dostupný za cenu od 5 999 Kč včetně DPH.Úvodní foto: LenovoKomentáře