Solární klávesnice Logitech i pro Mac

InfoTech |

Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac je napájena světlem,může ale pracovat až tři měsíce i v úplné tmě.

Solární klávesnice Logitech i pro MacSpolečnost Logitech uvádí klávesnici Logitech Wireless Solar Keyboard K750 pro Mac. Tato nejnovější verze klávesnice má stejný vdesign a funkce jako Logitech Wireless Solar Keyboard K750 a je k dispozici v různých barvách. Potíže s bateriemi tak nejsou díky vestavěným solárním článkům, které napájejí klávesnici energií z okolního světla.

Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 for Mac je k dispozici v pěti barvách, z toho čtyři výhradně pro uživatele počítačů Mac, a je napájena světlem, dokonce i pokojovým. Pro napájení není potřeba přímé sluneční záření, stačí okolní světlo v místnosti. A po plném nabití může klávesnice pracovat až tři měsíce v naprosté tmě. Navíc si můžete stáhnout aplikaci pro solární napájení, která vám na první pohled dodá informace o úrovni nabití baterie, a dokonce vás upozorní, když budete potřebovat více světla.

Díky svému zpracování bez PVC a balení v plně recyklovatelné krabici je tato klávesnice navržena tak, aby minimalizovala dopad na životní prostředí.

Bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 pro Mac má plný rozsah kláves včetně numerické části. Její layout byl navržen pro uživatele počítačů Mac, takže jsou všechny klávesy tam, kde jste na ně zvyklí.

Klávesnice Logitech Solar Keyboard K750 pro Mac se dodává s 2,4GHz bezdrátovým připojením, které prakticky eliminuje zpoždění a výpadky, a s malinkým přijímače Logitech Unifying, na který po zapojení můžete zapomenout, protože může zůstat trvale v notebooku a klávesnice tak bude vždy připravena k použití.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750 pro Mac je v USA a v Evropě k dispozici od konce srpna 2011 za prodejní cenu 79.99 euro (1999 Kč), a to na oficiálním e-shopu na stránkách www.logitech.com.

Logitech Wireless Solar Keyboard K750
Komentáře