Speciální NVIDIA edice mechanické klávesnice Cooler Master

InfoTech |

Cooler Master představuje MasterKeys Pro L NVIDIA Edition.

Speciální NVIDIA edice mechanické klávesnice Cooler MasterSpeciální model klávesnice nabízí typické zelené LED podsvícení s několika režimy, Cherry MX Red spínače, systém nastavení „on-the-fly“ a design využívající prvky společnosti NVIDIA.

 Cooler Master

Robustní klávesnice kopíruje standardní vzhled klávesnice MasterKeys Pro L. Klasické rozložení kláves doplňuje numerický blok a grafické prvky NVIDIA na vybraných klávesách. Cílení produktu na fanoušky výrobce grafických karet reprezentuje svítivě zelené podsvícení umocněné bílou kovovou podkladovou deskou, která napomáhá intenzitě odlesku.

On-the-fly system

Intuitivní systém „on-the-fly“ využívá funkční klávesu k nastavení širokého spektra možností bez nutnosti instalace softwaru. Nastavit lze několik režimů podsvícení, maker a uživatelské profily. Současným stiskem FN a ESC lze klávesnici přepnout z herního modu do pracovního pro zamezení nechtěného použití makra. Samotná funkční klávesa pak umožňuje jednodušší orientaci v on-the-fly režimu pouhým pohledem na klávesnici.

Dostupnost a cena

Cooler Master MasterKeys Pro L NVIDIA Edition bude k dispozici na trhu v průběhu srpna za doporučenou koncovou cenu 135 euro s DPH.Úvodní foto: Cooler MasterKomentáře