Společnost Bostar nabízí LAN adaptéry do zásuvky

InfoTech |

V prodeji jsou síťové adaptéry Icy Box, které rozvádějí LAN síť po domě prostřednictvím domovních zásuvek.

Společnost Bostar nabízí LAN adaptéry do zásuvkyAdaptéry, které uživatel pouze zasune do běžné zásuvky na 230 V, lze využít pro připojení nejen počítačů a notebooků, ale třeba i printserverů, tiskáren, NAS zařízení a podobně. Různé přístroje a Icy Box pak propojíte obyčejným LAN kabelem (RJ45). Data se v rámci domu přenášejí přes elektrické rozvody.

K dispozici jsou celkově tři různé modely řešené jako Plug & Play, tedy stačí zapojit a můžete pracovat. Prvním modelem je Icy Box IB-PL200, jehož maximální datová propustnost je 200 Mbit/s a doporučená maloobchodní cena 822,- Kč. Dalším je Icy Box IB-PL250D, jehož maximální datová propustnost je opět 200 Mbit/s, přičemž v balení se nacházejí celkem dva adaptéry. Součástí obou adaptérů je průchozí zásuvka 230 V (adaptéry tedy zásuvku neblokují). Doporučená cena této sady je 2073,- Kč.

Posledním modelem je Icy Box IB-PL500D s neuvěřitelnou propustností 500 Mbit/s, který se opět prodává v sadě po dvou kusech, tentokrát za doporučenou maloobchodní cenu 2359,- Kč.
Úvodní foto: BostarKomentáře