Společnost SteelSeries vyvinula univerzální batoh Sniper

InfoTech |

SteelSeries spolupracuje s týmem North, založeným tradičním fotbalovým klubem FC Copenhagen a předním výrobcem a distributorem filmů ve Skandinávii Nordisk Film

Společnost SteelSeries vyvinula univerzální batoh SniperSpolečnost zároveň uvádí na trh univerzální funkční batoh Sniper, vyhotovený v kooperaci se značkou Targus, výrobcem kvalitních batohů pro notebooky a lídrem v kategorii mobilního příslušenství.

SteelSeries

Univerzální a funkční batoh s objemem 26 l je určen pro bezpečné uložení a přenos veškerého herního zařízení. Pevný černý voděodolný textilní zevnějšek nabízí v základu tři kapsy, které lze doplnit odnímatelnými pouzdry v přední části. Batoh má pevná polstrovaná záda i popruhy pro maximálně komfortní nošení, nechybí hrudní přezka. Ochranu před klimatickými podmínkami, zejména pak deštěm zajišťuje integrovaný nepromokavý vak snadno dostupný v jedné ze schovaných spodních kapes.

Sniper je vhodný k uložení až 17,3palcových notebooků do samostatné kapsy se SafePort Sling Protection System, tedy speciálně konstruovaným prostorem eliminujícím jakékoli poškození. Celootevírací kapsa nabízí přihrádky pro podložku, myši, klávesnici, ovladače a další zařízení jako externí harddisk a jiné. Dodatečný prostor poskytnou dvě malá a velká odnímatelná pouzdra, vhodná například k uskladnění další nutné kabeláže, náhradních sluchátek nebo jiného příslušenství.

Dostupnost a cena

SteelSeries X Targus Sniper 17,3“ Backpack je k dispozici za 149,99 euro s DPH.Úvodní foto: SteelSeriesKomentáře