Stylové smartphony POP UP a POP STAR

InfoTech |

ALCATEL ONETOUCH představil dva stylové smartphony, které rozšiřují jeho produktovou řadu POP

Stylové smartphony POP UP a POP STARPOP STAR je určen zejména uživatelům, kteří chtějí vyjádřit svůj vlastní styl, což jim umožní hned několik kolekcí výměnných krytů. POP UP pak nabízí stylový design a slibuje vysoký výkon za cenu telefonů nižší střední třídy. Dostupnost a cena obou modelů na českém a slovenském trhu budou upřesněny během podzimních měsíců. 

ALCATEL

POP UP – výkon a styl v jednom

Model POP UP má všechny parametry, aby vyhověl i náročnějším uživatelům - plně laminovaný HD IPS displej s výbornou čitelností i na přímém slunci a široké pozorovací úhly. Silný osmijádrový procesor s 2GB operační pamětí zaručuje dostatečný výkon i pro hraní her. Podpora LTE sítí se postará o plynulé streamování videí. 13Mpx zadní kamera s kvalitním senzorem a světelností f/2.0 slibuje ostré fotky i za horších světelných podmínek.

POP UP zaujme i po designové stránce – nabídne kovový rámeček se skleněným spodním tlačítkem a zadní stranu zdobí 3D efekt vytvářející soustředné kruhy. Na výběr bude hned z pěti barev - černé, modré, oranžové, bílé a červené. 

POP STAR – mobil z denimu nebo ze dřeva?

Pětipalcový smartphone POP STAR je určen těm, kteří rádi přizpůsobují svůj telefon svému outfitu. Díky několika kolekcím krytů tak mohou vyjádřit svůj styl nebo náladu.

Na výběr budou divoké barvy a psychedelické motivy z kolekce Funky i konzervativnější vzhled krytů z kolekce Leather. Více na módu je zaměřena kolekce Fashion, přírodní vzhled dřeva pak napodobují kryty z kolekce Nature-ECO. Důraz na detaily vyjadřuje i zaoblený design, který zdůrazňuje štíhlost telefonu.

POP STAR bude dostupný ve 3G+ a 4G (LTE) variantě. Zadní 8Mpx kamera se stabilizační technologií EIS umožňuje pořizovat ostré fotky a videa, 5Mpx přední kamera je určena spíše pro selfie záběry. Plně laminovaný HD IPS displej nabízí dobrou čitelnost na slunci a pozorovací úhly až 160 stupňů.Úvodní foto: ALCATELKomentáře