Stylové úložiště Toshiba Canvio Premium

InfoTech |

Elegantní design Canvio Premium doplňují diamantem broušené hrany stylového kvalitně zpracovaného hliníkového pouzdra

Stylové úložiště Toshiba Canvio PremiumPro připojení k nejnovějším zařízením můžete využít adaptér na port USB 3.0 typu C. Externí disk je k dispozici v barvách stříbrného a tmavě šedého kovu. Kapacita tohoto malého disku je v závislosti na zvoleném modelu až 3 TB.

Toshiba

Abyste měli přístup ke svým uloženým datům, nemusíte Canvio Premium nosit s sebou. K dispozici je software pro vzdálený přístup. Stačí, když necháte Canvio Premium připojený k vašemu domácímu počítači a můžete k souborům, fotografiím a filmům přistupovat z jakéhokoliv počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Navíc je k externímu disku přibaleno 10 GB prostoru zdarma v cloudovém úložišti. Vaše důležité soubory a dokumenty tedy budou dosažitelné skutečně odkudkoli.

Kompletní obsah můžete uzamknout vaším unikátním heslem a zamezit tak neautorizovanému uživateli v přístupu. Důležité soubory, filmy, hudba i fotografie tak budou s Canvio Premium v bezpečí. Pro maximálně efektivní využití disku můžete nainstalovat zálohovací software, který poskytuje řadu možností a vlastností zálohování. Můžete tak naplánovat, kdy bude probíhat automatická záloha vašich dat a předejít tak ztrátě dokumentů. Díky portu USB 3.0 je přenos dat velice rychlý.

Externí disk je k dispozici také ve verzi pro zařízení Mac. Disk Canvio Premium for Mac, který je z výroby naformátován na souborový systém HFS+, je určen pro okamžité využití s produkty Mac bez nutnosti přeformátování.

Externí disk je k dispozici v barvách tmavě šedého a stříbrného kovu v kapacitách 1, 2 a 3 TB. Na evropském trhu bude od poloviny dubna tohoto roku za doporučenou koncovou cenu od 90 euro. Úvodní foto: ToshibaKomentáře