Synology uvádí DiskStation DS216

InfoTech |

All-in-One řešení vhodné pro malé kanceláře a pracovní skupiny

Synology uvádí DiskStation DS216DS216 je navrženo pro optimální výkon při multitaskingu při zachování výhodného poměru cena/výkon. Poháněn je dvoujádrovým procesorem s taktem 1,3 GHz a 512 MB RAM DDR3 pamětíi a dosahuje rychlosti přes 111 MB/s jak pro čtení, tak zápis (uspořádání RAID 1 a Windows prostředí).

Synology

Procesor s podporou plovoucí desetinné čárky dále posiluje celkový výkon a nejvíce jej oceníte při rychlejším zpracování miniatur a rozdílných rozlišeních fotografií. Navíc má procesor zabudovanou šifrovací jednotku, která ulehčuje při přenosu šifrovaných dat a dále tak zvyšuje dosahované rychlosti. DS216 je vybaven USB portem a tlačítkem pro kopírování na předním panelu, které ulehčuje přenos souborů.

DS216 běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje širokou paletu aplikací pro lepší produktivitu práce, ale také zážitek z multimédií. S DSM lze snadno synchronizovat soubory mezi různými zařízeními a cloudovými službami, přehrávat multimédia na DLNA televizorech či přes AirPlay a Chromecast zařízení, ale také vytvořit domácí monitorovací systém. 

Dostupnost
Synology DiskStation DS216 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 240 € bez DPH.Úvodní foto: SynologyKomentáře