Synology uvádí DiskStation DS715 a DS215+

InfoTech |

DS715 je škálovatelný NAS server vybavený čtyřjádrovým procesorem zatímco DS215+ je dvoušachtový NAS server s dvoujádrovým procesorem.

Synology uvádí DiskStation DS715 a DS215+Oba s hardwarovou podporou šifrování míří na malé a střední podniky s cílem efektivně ukládat, chránit a sdílet data a poskytnout all-in-one řešení. 

Synology

Díky čtyřjádrovému procesoru o taktu 1,4 GHz a 2 GB RAM paměti je DS715 schopen poskytnout v režimu agregace linek rychlosti přes 216 MB/s pro čtení a 142 MB/s pro zápis. Hardwarová podpora šifrování zaručuje rychlé přenosy dat až 205 MB/s při čtení. 

DS215+ je osazeno procesorem o stejném taktu 1,4 GHz, ale s dvěma jádry poskytuje výkon 209 MB/s při čtení a 139 MB/s při zápisu (opět režim agregace linek). Hardwarová podpora šifrování zvyšuje rychlost čtení šifrovaných dat až na 145 MB/s.  

DS715 podporuje Synology High Availability, jež zajišťuje redundanci v případě neočekávaného výpadku sítě a plynulý přechod mezi zclustrovanými servery pro nejvyšší spolehlivost a odolnost. Jako robustní NVR server s podporou aplikace Surveillance Station, poskytuje DS715 centralizovaný systém pro správu a sledování 30 IP kamer (celkový tok 900 FPS v 720p). Navržen pro růst s firmami, další škálování až na kapacitu 7 pevných disků je k dispozici při připojení DX513. 

DS215+, zkonstruován pro jednoduché ovládání a spolehlivost, přináší snadnou instalaci disků bez nářadí, hot-swappable šachty či duální LAN porty s podporou agregace linek a funkcí Failover, jež zajišťují nepřetržitý provoz. Kromě toho nabízí dva USB 3.0 pro rychlé přenosy dat a eSATA port pro lepší možnosti záloh na externí zařízení. 

DS715 a DS215+ běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje širokou paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. S DSM 5.1 můžete snadno synchronizovat soubory mezi různými zařízeními a cloudovými službami, přehrávat multimédia na DLNA televizorech či přes AirPlay a Chromecast zařízení, ale také vytvořit domácí monitorovací systém.

Dostupnost

Synology DiskStation DS715 a DS215+ jsou nyní celosvětově dostupné k prodeji.Úvodní foto: SynologyKomentáře