T-Mobile zařazuje do nabídky KAZAM Trooper 440L

InfoTech |

Britský výrobce chytrých telefonů KAZAM po dvou letech od svého založení vstupuje s dostupným LTE modelem Trooper 440L na pulty prodejen T-Mobile v ČR

T-Mobile zařazuje do nabídky KAZAM Trooper 440LBritský výrobce mobilních zařízení KAZAM slaví dvouleté výročí svého vzniku vstupem do prodejní sítě T-Mobile. Tuzemský operátor zařazuje do své nabídky nový KAZAM Trooper 440L, který je aktuálně jedním z nejdostupnějších smartphonů s podporou LTE internetu nejen v nabídce T-Mobile, ale i na celém českém trhu. Telefon v nabídce T-Mobile neztrácí nic z přidaných služeb, které jsou pro KAZAM typické, tedy bezplatnou výměnu displeje v 1. roce od koupi a tříletou záruku. KAZAM Trooper 440L je dostupný již od 1 Kč s možností rozložení ceny do dalších vyúčtování. Základní cena je 2 999 Kč s DPH.

kazam

Čtyřpalcový KAZAM Trooper 440L je při své kompaktní velikosti vybaven 4jádrovým procesorem s taktem 1,3 GHz. Ten společně s 1 GB operační paměti zajišťuje hladký chod operačního systému Android Kitkat 4.4. Fotoaparát umožňuje natáčet Full HD videa.

 Úvodní foto: KAZAMKomentáře