TP-Link uvedl na trh stylový Wi-Fi směrovač Archer C20i

InfoTech |

TP-Link začíná na český trh dodávat nový Wi-Fi směrovač Archer C20i. Novinka podporuje dvě frekvenční pásma a nový standard Wi-Fi 802.11ac.

TP-Link uvedl na trh stylový Wi-Fi směrovač Archer C20iSměrovač Archer C20i podporuje komunikaci v pásmu 5 GHz rychlostí až 433 Mbit/s a dalších 300 Mbit/s přidává v pásmu 2,4 GHz. Jednou z možností u tohoto řešení je možnost vytvoření dvou samostatných sítí, kdy jednoduché úlohy jako posílání e-mailů nebo procházení internetu probíhají v pásmu 2,4 GHz, zatímco méně obsazené 5GHz pásmo je zároveň využíváno pro činnosti náročné na přenosovou kapacitu jako hraní online her nebo streamování videa v HD kvalitě. Za zmínku stojí i možnost vytvoření sítě vyhrazené pro hosty, kteří získají přístup na internet, avšak místní data a další síťové zdroje pro ně zůstanou nedostupné.

TP-LINK Archer C20i


Rodiče a správci sítí ocení možnost nastavení pravidel přístupu pomocí funkce „rodičovské kontroly“, která zajišťuje, aby děti nepřistupovaly k nežádoucímu obsahu nebo se nepřipojovaly mimo stanovenou dobu. Tuto funkci lze efektivně využít také ve firemním prostředí. Proti hrozbám z internetu chrání uživatele integrovaný firewall a ochranu proti průniku zvenčí zajišťuje šifrování WPA-PSK/WPA2-PSK.Úvodní foto: TZ TP-LINKKomentáře