True Wireless sluchátka Philips SHB2515

InfoTech |

Základem jejich zvukové kvality jsou reproduktory s průměrem 6 mm, vybavené neodymovými magnety

True Wireless sluchátka Philips SHB2515K dobrému poslechu napomáhá i konstrukce zvukovodů, jejichž oválný tvar maximalizuje pasivní izolaci hluku. Samozřejmě, že základem poslechu je stereofonní zvuk, pokud ale potřebujeme slyšet i dění kolem sebe, může se někdy hodit režim Mono umožňující ponechat jedno ucho volné.

Philips

Sluchátka reprodukují zvuk přenášený ze zdroje přes Bluetooth, v jehož rámci jsou podporovány profily A2DP, Handsfree, HFP, HSP. Párování je jednoduché, mj. i proto, že sluchátka si „pamatují“ poslední zařízení, se kterým byla spárována a připojení je tak otázkou okamžiku.

Sluchátka slouží i pro pohodlné handsfree telefonování. Pro tento účel jsou vybavena i mikrofonem a díky funkcím odstranění akustické ozvěny a potlačení šumu bude poslech hovoru příjemný a bez rušení. V obou případech – při reprodukci hudby i při telefonování – pak oceníme jednoduchý, ale funkční systém ovládání pomocí multifunkčních tlačítek na obou sluchátkách. Pomocí nich je možné měnit hlasitost, přeskočit skladbu nebo přijmout příchozí hovor.

Díky pouzdru sluchátek, které je současně i jejich dobíjecím zařízením s kapacitou 3 350 mAh (obdoba power banky), má uživatel zásobu dobíjecí energie až na 100 hodin provozu doslova v kapse. Jedno nabití z pouzdra trvá přibližně 1,5 hodiny a vystačí na zhruba 5 hodin přehrávání. Navíc na pouzdru nechybí také port USB, takže nám v případě potřeby poslouží i pro dobití mobilního telefonu.

Dostupnost a cena

True Wireless sluchátka Philips SHB2515 jsou dostupná v černém a bílém provedení, jejich doporučená cena je 3 099 Kč.Úvodní foto: PhilipsKomentáře