Ultrabooky Zenbook od ASUSu nyní i v růžové a zlaté

InfoTech |

Společnost ASUS přináší právě na Valentýna novinku v podobě nových barevných mutací ultrabooků řady Zenbook. Ty nově budou k dispozici v růžové a zlaté barvě.

Ultrabooky Zenbook od ASUSu nyní i v růžové a zlatéUltrabooky, které se vyznačují nezvykle štíhlým tělem (9 mm v nejširším místě a 3 mm v nejužším), extrémně rychlým startem, dlouhou výdrží baterie a speciálním systémem chlazení, budou od jara k dispozici v růžově zlaté (Rose Gold) a růžové (Hot Pink) barvě.

Přitom si budou, co se vnitřního vybavení týče, zachovávat stejně kvalitní parametry jako jejich stříbrní předchůdci. Data uživatelé uloží na rychlé SSD disky, k dispozici je i rozhraní pro přenos dat USB 3.0 a technologie Charger+, umožňující nabíjet mobilní zařízení i v případě, že je počítač vypnutý.

V souvislosti s Valentýnem připravil ASUS na své oficiální stránce na Facebooku kampaň ASUS Valentine’s Day 2012. Všichni, kdo se na tuto stránku přihlásí, mají šanci vyhrát ultrabook řady Zenbook nebo tablet Eee Pad Transformer Prime.
Úvodní foto: ASUSKomentáře