Varta V-Man

InfoTech |

Možná to znáte. Jste na cestě nebo na dovolené a váš MP3 přehrávač, mobil nebo satelitní navigaci právě došla baterie. Daleko bez přístupu k el. zásuvce problém. Existují však powerbanky, které tento problém řeší.

Varta V-ManPřesně do této kategorie spadá novinka společnosti Varta. Nabíječka Varta V-Man představuje řešení nabíjení pro většinu zařízení kdekoli bez nutnosti připojení do sitě. Díky sadě adaptérů (konektorů) v balení a USB portu na zařízení nemá problém s většinou zařízení. V-Man stačí díky přiloženému adaptéru nabít z elektrické sítě nebo zapojením do USB portu počítače. Uloženou energii lze později využít k nabití připojeného zařízení. Přiložené adaptéry pokrývají většinu existujících mobilů (Sony Ericsson, Motorola, Nokia, Samsung, Apple, BlackBerry, HTC atp). Přítomnost USB portu a adaptérů na micro a miniUSB zaručuje široké pole působnosti – od navigací (optimální řešení do přírody a na cesty), po různé MP3 přehrávače a to včetně iPodu. Samotnou USB nabíječku pro Varta V-Man lze ovšem snadné také využít k nabíjení, pokud jste v dosahu el. zásuvky. Varta V-Man tak plní funkci dvou zařízení. Sadu adaptérů lze využít také pro přímé nabíjení z USB portu počítače pro připojení produkty.


O stavu nabití V-Man po stisknutí tlačítka informují tři diody na čelní straně (informují také o nabíjení). Zařízení má nízký profil, takže ho není problém přenášet i v kapse košile.  K dispozici je i přiložený obal – „punčoška“. Kabel pro nabíjení je „navijákového“ typu, takže jeho délku lze snadno přizpůsobit. 

Hlavní charakteristiky Varta V-Man Set:

-       nabíjení V-Man z elektrické sítě nebo USB portu

-       V-Man je schopen nabít většinu mobilních telefonů, MP3 přehrávačů a ostatních zařízení u micro/mini či běžným USB portem – adaptéry přiloženy

-       Stavové diody na Varta V-Man informují o nabití interního Li-Ion akumulátoru

-       Plně nabitý V-Man nabije až 2x mobilní telefon nebo až 10x MP3 přehrávač

-       Kapacita interní baterie Li-Ion 1800 mAh


Cena: 1299 Kč vč. DPH

www.varta-consumer.cz

 


Související články
Komentáře