Venkovní Full HD IP kamery

InfoTech |

Dvě nové bezpečnostní kamery jsou určené především pro malé až středně velké podniky

Venkovní Full HD IP kameryDiskrétní kamery WV-SPW532L a WV-SPW312L budou uvedeny na trh na začátku listopadu 2015 a disponují řadou funkcí kamer Panasonic řady 3 a 5, ovšem za nižší cenu.

 

Panasonic

Možnost nastavení odlišné kvality obrazu v různých částech snímané scény (VIQS) umožňuje uživateli vybrat důležité oblasti obrazu, které budou prezentovány ve vyšší kvalitě, zatímco zbytek obrazu je z kamery odesílán v kvalitě nižší. Tato funkce významně snižuje velikost datového toku, což vede k výrazné úspoře nákladů na síťovou infrastrukturu a především na ukládání obrazu.

Použitá digitální komprese obrazu H.264 je další funkcí, která vytváří vysoce kvalitní obraz při nižším datovém toku. Chytrá kompresní technologie Panasonic tak umožňuje snížit datový tok až o 70 procent. Obě kamery jsou zcela kompatibilní se síťovým rekordérem WJ-NV200.

Model WV-SPW532L poskytuje obraz s rozlišením 1 080p FullHD (1 920 x 1 080 px) s frekvencí 30 sn./s a model WV-SPW312L obraz s rozlišením 720p HD (1 280 x 720px) rovněž o frekvenci 30 sn./s. Integrované diody IR-LED umožňují nenápadné, pro sledovanou osobu neviditelné, kvalitní osvětlení snímané scény pro zajištění ostrého a jasného obrazu i za úplné tmy. Jas IR diod je automaticky korigován, takže nedochází k přesvětlení ani velmi blízko stojící postavy nebo předmětu.

Tyto kamery s kloubovým držákem a třídou krytí IP66 jsou odolné vůči vodě a prachu a jsou připraveny pro přímou montáž do venkovního prostředí. Lze je instalovat přímo na stěnu bez potřeby dalšího držáku, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci.

Kamery budou nabízeny za doporučenou maloobchodní cenu 430 € (WV-SPW532L) a 390 € (WV-SPW312L).Úvodní foto: PanasonicKomentáře