Vylepšený Sony Vaio C v zářivých barvách

InfoTech |

Nová řada notebooků Sony Vaio C nabídne nejen živé barvy, ale i USB 3.0, podsvětlenou klávesnici a integrovanou high-definition webkameru.

Vylepšený Sony Vaio C v zářivých barváchLehké notebooky Sony Vaio patří již od roku 2007 mezi ty, které nabízejí výběr z neobvyklých a živých barev pro ty, kteří se nechtějí spokojit s obvyklými černými či stříbrnými notebooky.

Nyní budou si mohou zájemci vybrat z aktualizované řady Vaio C. Nabízí živé barvy (oranžovou, zelenou a růžovou), nicméně i konzervativnější bílou, a konce i černou. Nicméně změny se netýkají jen vzhledu, notebooky jsou vylepšené v co do dalšího designu i nabídky funkcí.

Ve Vaio C tikají procesory Intel Core i5 a standardně jsou vybavené 4 GB operační paměti a 320GB pevným diskem, grafická karta je integrovaný AMD Radeon HD 6470M, operační systém Windows 7 Home Premium. Konektivitu obohatil jeden USB 3.0 port por připojení extra rychlých disků, uživatelé mají k dispozici i dvakrát standardní USB 2.0, HDMI výstup nově podporuje i 3D, samozřejmostí je Wi-Fi a Bluetooth 2.1. Příjemnou novinkou je podsvětlení klávesnice - zvláště vhodné, pokud s notebookem pracujete i v noci při vypnutém světle.

14“ displej má HD rozlišení 1366x768 bodů, podsvětlení samozřejmě LED, jak je dnes u notebooků zvykem. Webová kamera také umí video v HD rozlišení a notebook má i integrovaný operační systém nabízející rychlý přístup k internetovému prohlížeči, který se spustí po stisknutí „web“ tlačítka, aniž by musely dlouze startovat celé hlavních Windows.

Notebooky Sony Vaio C se na trh dostanou pravděpodobně během dubna.

Sony Vaio C

Sony Vaio C
Komentáře