WD_BLACK P10 Game Drive pro nadšené hráče počítačových her

InfoTech |

Western Digital uvedl na český trh dva nové produkty určené pro hráčskou komunitu

WD_BLACK P10 Game Drive pro nadšené hráče počítačových herWestern Digital začal dodávat na český trh herní přenosný disk WD_Black P10 Game Drive včetně verze optimalizované pro herní konzole. 

Western Digital

Nové herní přenosné disky WD_Black P10 Game Drive jsou navrženy na míru potřebám hráčů počítačových her, kteří vyžadují stále vyšší ukládací kapacitu a také přenositelnost dat. Nové disky se opírají o uznávanou spolehlivost a kvalitu značky Western Digital.

WD_Black P10 Game Drive má tělo disku v atraktivním, industriálním, herním designu a ukrývá pevný disk HDD s kapacitou až 5 TB. Kapacita je dostatečná pro uložení až 125 her. K dispozici je rozhraní USB 3.2 Gen 1. Na disky je poskytována tříletá záruka.

WD_Black P10 Game Drive pro Xbox One navíc poteší všechny hráče na konzolích nejen svým designem. Součástí nákupu je také dvouměsíční bezplatné členství v program Xbox Gold Live a Xbox Game Pass Ultimate s přístupem k vice než stovce her

Ceny a dostupnost

Herní disky WD_Black P10 Game Drive jsou k dostání v kapacitách od  2 TB až po 5 TB za doporučené ceny od 2 990 Kč (2 TB)  do 4 590 Kč (5 TB).

Herní disky WD_Black P10 Game Drive pro Xbox One jsou k dostání v kapacitách od  3 TB až po 5 TB za doporučené koncové ceny od 3 199 Kč (3 TB)  do 4 799 Kč (5 TB).Úvodní foto: Western DigitalKomentáře