Xiaomi přichází s chytrým náramkem Mi Band 4

InfoTech |

Xiaomi Mi Band 4 je evolucí řady chytrých náramků značky Xiaomi s AMOLED displejem a velkou výdrží baterie

Xiaomi přichází s chytrým náramkem Mi Band 4Značka Xiaomi v České republice uvádí svůj nejnovější přírůstek na poli chytrých fitness náramků, model Mi Band 4. Náramek Mi Band 4 se chlubí hlavně velkou výdrží baterie, novými možnostmi ovládání i dobře čitelným AMOLED displejem viditelným za jakéhokoliv počasí. 

Xiaomi

Inovovaný design, větší displej

V porovnání s předchůdcem nabídne chytrý náramek Mi Band 4 větší displej, na kterém zobrazíte více informací z notifikací a je čitelný i na přímém slunci. Barevný AMOLED displej s dotykovým ovládáním nabízí úhlopříčku 0,95“ a je umístěný na vyjímatelném středu, což umožňuje snadnější údržbu. I přes jisté změny v designu je použitý gumový náramek kompatibilní s třetí generací.

Zařízení přichází na trh v rozměrech 17,9 x 46,9 x 12 mm a s hmotností 22,1 g. Voděodolnost výrobce udává na 5 atmosfér nebo 50 metrů pod hladinou vody.

Více možností ovládání včetně hudby

Oproti svým předchůdcům nabízí model Xiaomi Mi Band 4 více možností ovládání, které je navíc díky podpoře gest dostatečně svižné. K novinkám patří zavedení ovládání hudby. Náramek je možné spárovat s jakýmkoliv zařízením na operačních systémech Android (4.4 a vyšší) nebo iOS (9.0 a vyšší) a komunikace probíhá prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth verze 5.0 BLE.

20 dní na jedno nabití

V neposlední řadě se upgradu dočkala i baterie, která v porovnání s přímým předchůdcem dostala navýšení kapacity ze 110 na 135 mAh. Li-Ion polymerová baterie vydrží běžet 20 dní, tedy téměř tři týdny na jedno nabití.

Cena a dostupnost

Xiaomi Mi Band 4 přichází na trh v základním černém provedení s černým páskem za cenu 1 290 Kč včetně DPH.Úvodní foto: XiaomiKomentáře