Cestovní notebooková brašna McKlein Kenwood

LifeStyle |

Společnost Sekora consulting, provozovatel internetového obchodu s luxusními koženými kabelkami sekora.cz, uvádí na český trh koženou cestovní brašnu na notebook McKlein Kenwood.

Cestovní notebooková brašna McKlein KenwoodCestovní brašna McKlein Kenwood je vhodným společníkem na kratší pracovní cesty. Jedná se o koženou cestovní brašnu na notebook se dvěma hlavními vnitřními oddíly, které mají každý své vlastní zavírání na zip. Zadní oddíl je vypolstován a uzpůsoben na přepravu notebooku. Brašna je vybavena kapsičkami na uložení běžných cestovních drobností. Na přední straně jsou snadno přístupné dvě kapsy se zavíráním na přezky. Brašna je navíc vybavena patentovaným systémem SmartZipper, který umožňuje jednoduše a rychle připevnit brašnu na libovolné zavazadlo na kolečkách (tzv. trolley). Součástí dodávky je i pevný ramenní popruh.

Nová cestovní brašna McKlein Kenwood je vyrobena z kvalitní kůže a její řemeslné zpracování odpovídá vysokým standardům značky McKlein. Brašna je k dispozici v černé barvě na www.SEKORA.cz a její cena je 5900 korun.

McKlein Kenwood

McKlein Kenwood
Komentáře