Kabelka na notebooky McKlein Oak Park

LifeStyle |

Společnost Sekora uvádí na český trh novou řadu luxusních kožených kabelek na notebook McKlein Oak Park.

Kabelka na notebooky McKlein Oak ParkMcKlein Oak Park je moderní kabelka s delšími uchy pro nošení přes rameno. Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován tenkou vrstvou hmoty, která absorbuje nárazy, a tak chrání přenosný počítač před poškozením. Druhý hlavní oddíl je vybaven množstvím kapsiček pro přehledné a organizované uložení různých drobností – mobilního telefonu, elektronického diáře, klíčů, vizitek, tužek, apod. Zavírání kabelky je na magnetické patenty a je velmi pohodlné. Díky její nízké hmotnosti je možné kabelku McKlein Oak Park využít i jako běžnou větší kabelku.

Kableky McKlein Oak Park jsou k dispozici ve třech barevných variantách – černá s červeným lemováním na hranách, tmavě červená a velmi moderní růžová. Kabelka je vyrobena z kvalitní jemné kůže a vypodšívkována odolným materiálem, který se neodírá.

Nová řada kabelek McKlein Oak Park obohacuje nabídku dámských kabelek značky McKlein o moderní a přitom elegantní model kabelky, které umožňují bezpečně přenášet notebooky (s úhlopříčkou obrazovky až 15,4“). Cena kabelky McKlein Oak Park 4700 korun s daní (~180 euro).

K dostání je v internetovém obchodě www.sekora.cz.

McKlein Oak Park
Komentáře