Kožená aktovka na notebook Siamod Rollandi

LifeStyle |

Společnost Sekora uvádí na český trh luxusní prostornou koženou aktovku na notebook Siamod Rollandi.

Kožená aktovka na notebook Siamod RollandiZnačka Siamod je označení nejvyšší řady aktovek a kabelek americké firmy McKlein USA. Aktovky a kabelky Siamod se podle výrobce vyznačují použitím těch nejkvalitnějších materiálů – od usně, přes zipy, přezky, podšívky až po nítě, kterými jsou kabelky a aktovky šité.

Siamod Rollandi je elegantní aktovka klasického vzhledu. Ačkoliv má kompaktní vnější rozměry, je uvnitř překvapivě rozměrná. Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž zadní je polstrován a předurčen pro bezpečnou přepravu notebooku. Na zadní stěně předního oddílu jsou kapsy pro organizované uložení běžných drobností. Aktovka je doplněna dvěma prostornými kapsami pod přezkami a systémem SmartZipper, který umožňuje rychlou a jednoduchou montáž aktovky na zavazadlový vozík. Vnitřní prostor aktovky je chráněn z vrchu dvěmi chlopněmi (po vzoru tzv. „pilotních kufříků“), které zajišťují perfektní ochranu i v extrémně nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Aktovka Siamod Rollandi je dodávána s koženým ramenním popruhem. Aktovka má vnější rozměry 43x30x18 cm a její hmotnost je těsně pod 3 kg. Je dodávána v hnědé (cognac) barvě se stříbrnými kovovými doplňky a její cena je 7850 korun (s daní na www.sekora.cz).

Siamod Rollandi
Komentáře