Lego uvádí MP3 přehrávač, fotoaparát a další gadgety

LifeStyle |

Nejen děti by mohly zaujmout nové elektronické zajímavosti kombinující stavebnici lego a techniku firmy Digital Blue.

Lego uvádí MP3 přehrávač, fotoaparát a další gadgetyPokud už dětem nestačí základní sada stavebnice Lego a rád by měly nějakou z populárních elektronických novinek zároveň kombinovaných s jejich oblíbenou stavebnicí, uváděné výrobky firmy Digital Blue by měly jejich nároky uspokojit. Samozřejmě nemusí jít jen o děti, nakonec i dospělí si kolikrát rádi hrají s dětskými hračkami.

V nové řadě byly oznámeny MP3 přehrávače, vysílačky, videokamery i fotoaparáty, navíc je téměř jisté, že při zájmu veřejnosti budou přidány další gadgety (hodiny, reproduktory...).

Lego fotoaparát 

Jistě, kdekterý domácí kutil si již něco podobného vyrobil sám, nicméně to je časově náročná aktivita, přitom novinky se budou prodávat za 20 až 60 dolarů, což je velmi příznivá cena. Je pravděpodobné, že se tyto hračky dostanou i na náš trh a pokud ne, nakupování na internetu je stále snazší.

Gadgety sice budou sestavené z kostek Lego, nicméně ty budou napevno spojené, takže nehrozí, že po náhodném pádu byste vše museli znovu sestavovat.

Lego talkie 
Komentáře