Luxusní notebooková kabelka Siamod Fegina

LifeStyle |

Společnost Sekora consulting uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Fegina.

Luxusní notebooková kabelka Siamod FeginaSpolečnost Sekora consulting, provozovatel internetového obchodu s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA www.SEKORA.cz, uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Fegina.

Kabelka Siamod Fegina je elegantní luxusní kabelka, vyrobená z kvalitní lakované kůže s dlaždicovým reliéfem, určená k nošení přes rameno. Vnitřní prostor kabelky Siamod Fegina je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje rázy a je primárně určen pro bezpečný transport notebooku. Druhý hlavní oddíl obsahuje kapsičky pro organizované ložení běžných drobností (klíče, mobilní telefon, vizitky, tužky apod.). Oba vnitřní oddíly jsou rozdělené kapsou na zip. Klasická černá barva je oživena stříbrnými detaily a šitím bílou nití. Stejně jako ostatní modely značky Siamod je i kabelka Fegina vyrobena z pravé kůže a její řemeslné zpracování je perfektní.

Kabelka Siamod Fegina má vnější rozměry 42,5x32x8 cm a její hmotnost je 1,8 kg. Je k dispozici v černé lesklé barvě za 7250 korun s daní.

 

Siamod Fegina

 Siamod Fegina
Komentáře