Luxusní notebooková kabelka Siamod Settembre

LifeStyle |

Společnost Sekora uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Settembre v černém a hnědo-červeném lakovaném provedení.

Luxusní notebooková kabelka Siamod SettembreKabelka Siamod Settembre je elegantní luxusní kabelka moderního tvaru, vyrobená z kvalitní lakované kůže s dlaždicovým reliéfem, určená k nošení v ruce nebo přes rameno.

Její vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž zadní je polstrován hmotou, která pohlcuje rázy a je primárně určen pro přenos transport notebooku (s velikostí úhlopříčky až 15,4“). Druhý hlavní oddíl je určen pro uložení dokumentů a od zadního je oddělen přepážkou, která obsahuje množství kapsiček pro přehledné uložení běžných drobností (vizitky, tužky apod.). Na přední stěně kabelky je samostatná kapsa se zavíráním na stříbrnou přezku, ve které je připraveno místo na uložení mobilního telefonu a případně i PDA.

Kabelka je na zadní stěně vybavena systémem SmartZipper, který umožňuje její jednoduchou, rychlou a pohodlnou montáž na zavazadlový vozík. Siamod Settembre je dodávána s koženým ramenním páskem. Tmavá barva kabelky je oživena stříbrnými detaily a šitím bílou nití.

Kabelka Siamod Settembre má vnější rozměry 38x32x5 cm a její hmotnost je 1,5 kg. Je k dispozici v černé nebo hnědé/tmavočervené lesklé barvě za doporučenou cenu 6000 korun s daní (~230 euro) v obchodě sekora.cz.

Siamod Settembre

Siamod Settembre
Komentáře