Masážní křeslo Panasonic

LifeStyle |

Panasonic uvádí na český trh masážní křeslo Real Pro Premium pro tělo bolavé od příliš dlouhého sledování televize.

Masážní křeslo PanasonicPanasonic, to není jen spotřební elektronika a záchodové štětky (!), ale i masážní křesla mající unavit vašemu bolavému tělu, pokud jste seděli příliš dlouho u televize, počítače či v práci.

Real Pro Premium se podle výrobce dokáže plně přizpůsobit individuálním potřebám, a poskytnout tak cílené ošetření. Speciální senzory nejdříve naskenují tělo a načrtnou jeho virtuální mapu, díky čemuž křeslo masíruje jen tam, kde je to potřebné. Masážní tlak se automaticky upravuje podle tělesné hmotnosti a uživatel si může zvolit jeden ze tří stupňů intenzity masáže – jemný, střední nebo silný. Čtyřnásobně variabilní jednotka masážních hlavic přitom údajně věrně stimuluje masáž palcem, dlaní, pěstí i celým zápěstím.

Kromě zóny zad s rozlohou 1290 cm2 se křeslo dokáže postarat i o dalších 2968 cm2, a masírovat tak boky, ramena, předloktí, lýtka a nohy. Panasonic Real Pro Premium také pomáhá zmírňovat bolesti při obtížích s klouby na rukou a díky systému dvojitě uložených podpěrek nohou, zlepšuje krevní oběh, zmírňuje otoky dolních končetin i svalové napětí, alespoň tak to slibuje Panasonic.

Křeslo nabízí tyto masážní techniky:

• Junetsu – japonská technika založená na rychlých a malých krouživých pohybech palcem, která umožňuje cílenou masáž bolavých míst a v průběhu několika sekund odstraňuje hloubkové svalové křeče.
• Shiatsu – tradiční japonská technika určená na stimulaci akupresurních bodů dotykem dlaní, tlakem palců, loktů nebo chodidel, prostřednictvím čehož uvolňuje energetické bloky vytvářející stres, odstraňuje bolesti a nežádoucí tělesné napětí. 
• Švédska masáž – účinný prostředek na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem, při kterém se využívají různé typy tření a hnětení dlaněmi. 

Křeslo Real Pro Premium má být vhodné pro použití v masážních salonech, terapeutických centrech, fitness studiích i v domácím prostředí, mělo by být dostupné v těchto dnech a za doporučenou cenu 180000 korun (~6923 euro). Pakatel za to, že vám nemusí na záda šahat nějaký cizí člověk, no ne?

Panasonic Real Pro Premium
Komentáře